Dvere

Typy dverí

Tab title
ALFA

BETA

GAMA

DELTA

ETA

OMEGA

ALFA

Rad Alfa je navrhnutá pre veľkú skupinu zákazníkov uprednostňujúcich príjemný a ľahký vzhľad. Modely dverí v tejto rade Vás určite osloví. Je to voľba takmer pre každý interiér a vďaka priaznivej cene aj pre každého zákazníka, ktorý túži po dverách z prírodného materiálov. Táto rada je vytvorená výhradne z dverí plných alebo s výplňami.

ALFA.01

ALFA.03

ALFA.04

ALFA.11

ALFA.12

BETA

Dvere vhodné pre všetky druhy interiérov. Jednoduchosť a kvalita spracovania pomocou moderných technológií s dôrazom na detail Vás osloví pri každom type tejto rady. Vďaka svojej elegancii a praktickosti sa dostal do popredia záujmu našich dlhoročných odberateľov. Rad Beta je navrhnutá z dverí, ktoré sú zo 1/3 alebo 2/3 presklené.

BETA.02

BETA.03

BETA.04

BETA.11

BETA.12

BETA.22

GAMA

Dokonalé tvary zvýraznené ornamenty skiel sú vždy prínosom pre akýkoľvek interiér. Veľká plocha sklenených výplní premení tvár dverí. Rad Gama sa dostáva do popredia záujmu vďaka svojej variabilite a jemnosti. Táto rada je zostavená ako celosklenená.

GAMA.03

GAMA.04

GAMA.21

GAMA.22

DELTA

Jednoduchosť a elegancia sú najväčšou prednosťou tejto produktovej rady, ktorá odkazuje na dizajn tridsiatych rokov. Overené modely sa stále viac stotožňuje s predstavami o súčasnom modernom bývaní.

DELTA.01

DELTA.02

DELTA.03

DELTA.04

DELTA.05

DELTA.06

DELTA.11

DELTA.14

ETA

Model dverí v modernom a elegantnom dizajne bez zasklievacích líšt s vloženými úzkymi pásmi skla. Tento model dverí s kompaktným vzhľadom je vhodný do každého moderného interiéru, u ktorého je kladený dôraz na jeho celkový dizajn.

ETA.01

ETA.

Povrchové úpravy

CPL 3D LAMINÁT
CPL LAMINÁT
FÓLIA

DVEROVÉ VÝPLNE

Štandardná stužená papierová voština, za príplatok možno zvoliť dierovanú (dutú) alebo plnú drevotriesku (DTD).

Značky

TOPlist