Laminát KronoOriginal Atlantic 8 Dub Ecru Cantal K653 4V




Podrobný popis
Kolekcia Atlantic 8 od KronoOriginal je k dispozícii v mnohých rôznych dekoroch a textúrach. Nájdete v nej svieže odtiene sivej, prírodné tóny dreva a tmavé hrejivé farby. Vďaka technológii MO.RE! sú laminátové podlahy Atlantic 8 odolné voči vlhkosti. A ešte praktickejšie pre každodenný život. S touto odolnou podlahou sa nemusíte báť drobných nehôd ako je rozliatie vody, preliatie kvetináča a podobne.
KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle.
Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.
Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.
Laminátová podlaha je ideálna pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu za výhodnú cenu. Svojou farebnosťou, prírode vernými štruktúrami povrchu dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Laminátové podlahy vytvárajú jedinečnú atmosféru miestnosti a sú obzvlášť nenáročné na údržbu a čistenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | K653 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Newport |
| Názov dekoru EN: | Newport Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Spoj - typ: | Clic |
| Štruktúra povrchu - skratka: | MW |
| Štruktúra povrchu EN: | Mattwood |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Typ Výrobku: | Laminátová podlaha |
| Vzor: | 1-lamela |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.