End profile in aluminium for engineered wood flooring Stainless steel floor coverings 8–18 mm solid steel 1739876 1000x30x0 mm




Podrobný popis
Ukončovací hliníkový profil pre drevené podlahy je nepostrádateľným príslušenstvom pre každého majiteľa drevených podláh. Jeho vlastnosti a dizajn ho robia ideálnym prechodovým profilom, ktorý nie len chráni vaše drevené podlahy, ale tiež im dodáva estetický vzhľad.
Jeho povrch zabezpečuje ochranu proti korózii a poškodeniu. S dĺžkou 1000 mm poskytuje dostatočnú flexibilitu pri inštalácii a umožňuje vytvoriť dokonalý prechod medzi rôznymi miestnosťami alebo podlahovými materiálmi.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Rovnako je to aj pri profiloch a doplnkoch k podlahám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Dub Jersey 110 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 3 roky |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Kolekcia: | LEGNAR |
| Ks v balení: | 8 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Jersey |
| Názov dekoru EN: | Jersey Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Ukončovacie profily - Skrutkovacie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.