Lak Bona TRAFFIC HD Raw 4,95 L 2-zložkový vrchný PU na vodnej báze (4,54 L lak + 0,41 L tužidlo)

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Bona Traffic HD Raw ponúka vysokú úroveň ochrany povrchu drevených podláh a zachováva vzhľad a dojem neošetreného dreva. Je to prémiový výrobok pre prémiový vzhľad. Pokročilá technológia Bona zaručuje nemenný vzhľad podlahy - matná podlaha zostáva matná aj v priebehu času. Bez ohľadu na uhol, z ktorého sa na podlahu pozeráte, úroveň lesku zostáva ultra matná. Tento jedinečný lak ponúka ultra matný povrch podlahy, po ktorom je nielen radosť chodiť, ale je aj vysoko bezpečný vďaka svojim protišmykovým vlastnostiam, čo z neho robí ideálnu voľbu pre prémiovo vyzerajúce podlahy v domácnostiach s deťmi a domácimi zvieratami. Je bezpečný pri aplikácii na podlahu aj pri používaní používateľom podlahy, a preto je klasifikovaný podľa normy EC1PLUS pre veľmi nízke emisie (najprísnejšia norma pre emisie v interiéri). Je číry a má nežltnúce zloženie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Goldberg |
| Názov dekoru EN: | Goldberg Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.