Laminát Parador Trendtime 6 Dub Loft Smoked white 4V




Podrobný popis
Laminátová podlaha z produktového radu Trendtime 6 je laminátová podlaha, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre milovníkov dlhých dosiek. Dosky v nezvyčajnom formáte 2200 x 243 x 9 mm prepožičiavajú každej obývacej izbe mimoriadnu eleganciu.
Celoplošne drážkované dlhé a koncové hrany dosiek zdôrazňujú dojem skutočnej drevenej podlahy. Vďaka prírodnej štruktúre je dekor hmatateľný a zrná dreva pôsobia realistickejšie. Atraktívna laminátová podlaha z produktového radu Trendtime 6 je mimoriadne odolná proti opotrebovaniu a mikropoškriabaniu.
Má zvýšené antistatické vlastnosti a vďaka použitiu špeciálnej jadrovej dosky Aqua-Proof je vhodná aj na pokládku vo vlhkých miestnostiach, ako sú kuchyne alebo kúpeľne. Táto laminátová podlaha je tiež chránená proti stojatej vode až 48 hodín vďaka použitiu technicky vylepšeného skoseného laku.
Inteligentný klik systém s klik spojom SafeLock® PRO umožňuje jednoduchú a presnú pokládku. Spoľahlivú ochranu proti napučaniu zabezpečuje aj celoplošná impregnácia hrán. Laminát Parador Trendtime 6 je vhodný na inštaláciu na systémy podlahového vykurovania. Vzhľadom na výnimočnú kvalitu tejto podlahy je na použitie v súkromných domoch poskytovaná doživotná záruka výrobcu.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Vermont |
| Názov dekoru EN: | Vermont Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Typ Výrobku: | Laminátová podlaha |
| Vzor: | 1-lamela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.