Lepidlo Bona Quantum T, 1 kg 1-zložkové silanové, saláma 600 ml, na drevené podlahy




Podrobný popis
Lepidlo na drevené podlahy Bona Quantum T je jednozložkové silanové lepidlo určené na montáž širokého sortimentu masívneho dreva a trojvrstvových drevených podláh. Bona Quantum T má vyššiu viskozitu pre lepšie a pevnejšie pripevnenie podlahy. Lepidlo sa vyznačuje revolučnou Titanium Technology, ktorá vykazuje rýchle tuhnutie s vysokou počiatočnou pevnosťou spoja.
Jeho jedinečné zloženie ponúka výhody tvrdo-elastického aj tvrdého lepidla v jednom účinnom výrobku a prináša dokonalé vlastnosti podlahe počas celej jej životnosti. Okrem toho sa Bona Quantum môže používať ako bariéra proti vlhkosti na betónových doskách alebo cementových podkladoch so zvyškovou vlhkosťou do 5 CM % alebo 95 % rH**.
Bona Quantum T je prémiové lepidlo na každodenné použitie, ktoré ponúka jednoduché použitie, dobrú stabilitu rebier a vysokú počiatočnú pevnosť spoja. Bona Quantum T v saláme je ideálne na aplikáciu so systémom Bona OptiSpread.
Výhody Bona Quantum T lepidla na drevené podlahy
- Výkonné zosieťovanie vďaka Titanium Technology
- Možnosť brúsenia podlahy po 12 hodinách
- Integrovaná bariéra proti vlhkosti
- Na viacúčelové použitie
- Zlepšená pevnosť v šmyku
- Možno použiť na kovové podklady
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 44 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Antracit 04 |
| Dekor/Drevina: | Mramor |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick XXL Stone |
| Ks v balení: | 6 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Grey Carrara |
| Názov dekoru EN: | Grey Carrara |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spotreba: | 850-1250 g/m2 |
| Typ Výrobku: | Lepenie podláh a líšt |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.