Lišta soklová KronoOriginal K58C 5543 MDF fólia 58x18x2600 mm




Podrobný popis
Objavte dokonalý finiš pre vašu podlahu s našou soklovou lištou KronoOriginal K58C. Vyrobená z kvalitnej MDF dosky s povrchovou úpravou fóliou, táto lišta poskytuje dlhotrvajúcu eleganciu a odolnosť.
Dĺžka 2,6 metra a výška 58 mm znamenajú, že sa hodí k širokej škále podláh, a jej jednoduchá inštalácia z nej robí ideálnu voľbu pre domácich nadšencov aj profesionálov. Prispôsobte si svoj interiér so soklovou lištou KronoOriginal, ktorá kombinuje funkčnosť a štýlový dizajn. A to všetko s garanciou trvanlivosti a kvality, ktorú od KronoOriginal očakávate.
KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle. Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.
Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 60 |
| Dekor/Drevina: | Betón |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 610 x 305 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Stone |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Betón Alpi |
| Názov dekoru EN: | Alpi Concrete |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Šírka: | 18 mm |
| Typ Výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Výška: | 58 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.