Lišta soklová PVC Arbiton VIGO 60 Dub Avalon 187 60x15x2200 mm




Podrobný popis
Podlahové lišty ARBITON VIGO 60 vás nenútia vybrať si medzi dvoma ťažkými voľbami - toto riešenie je hybridnou technológiou, ktorá spája vysokokvalitný povrch MDF soklových líšt a flexibilitu plus vodeodolnosť PVC líšt. Kolekcia je jednoduchá na osadenie a povrch bez mikropórov dobre odoláva prachu a nečistotám.
Soklová lišta z kolekcie VIGO 60 sa dobre prispôsobí nerovnostiam na stenách a integrované mäkké okraje vo farbe viete pripojiť k stene tak, aby ste dosiahli vodeodolnú bariéru pri stene aj v smere od podlahy. Gumové tesnenia sú ideálne riešenie pre tých, ktorí plánujú inštaláciu vo vlastnej réžii.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | 187 |
| Dekor: | Dub avalon |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Dub Calvia 160 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 3 roky |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Kolekcia: | LEGNAR |
| Ks v balení: | 8 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Hartford |
| Názov dekoru EN: | Hartford Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.