Profil AL prechodový 30 mm, fólia Dub Hamilton 27, 0,93 m, samolepiaco-narážací oblý, LW305w1 Cezar




Podrobný popis
Samolepiaco-narážací profil Cezar LW305w1 poskytuje výnimočne estetickú povrchovú úpravu na spájanie rôznych podlahových povrchov. Je ideálnym riešením na spájanie kobercov s parketami alebo terakotou, o to viac, že prekonáva prípadné rozdiely v úrovniach.
Nespornou výhodou profilu Cezar LW305w1 je neviditeľný spôsob upevnenia k podlahe. Montáž 5 v 1 zabezpečuje pripevnenie profilov pomocou lepidla alebo hmoždiniek.
CEZAR (Poľsko) je jeden z hlavných výrobcov materiálov pre dekoráciu a konečnú úpravu interiéru. Portfólio produktov obsahuje soklové lišty, podložky pod podlahy, profilové lišty, obklady stien, stropov, prahy, prechodové a dekoračné profily.
Skupinu CEZAR dnes tvorí 6 spoločností, ktoré vyrábajú stavebné materiály a komponenty pre automobilový priemysel. CEZAR je zameraný na inovácie a jeho Design Lab tím dizajnérov a konštruktérov pravidelne navrhuje nové produkty a spôsoby ich výroby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Jersey |
| Názov dekoru EN: | Jersey Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.