Profil AL prechodový 30 mm, fólia Dub Loft CS3, 1,86 m, samolepiaco-narážací plochý, CS3 Arbiton COLOR SYSTEM 3in1 DuoFix




Podrobný popis
Profil CS3 Arbiton AL prechodový 30 mm je ideálnym riešením pre atraktívny prechod medzi rôznymi podlahovými povrchmi v každom interiéri. S dĺžkou 1,86 metra poskytuje dostatočnú pevnosť a stabilitu. Tento plochý, samolepiaco-narážací profil je vybavený technológiou CS3 Arbiton COLOR SYSTEM 3in1 DuoFix.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Značka Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek, zároveň inovuje neustále aj doplnky a príslušenstvo pre montáž podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Arvada |
| Názov dekoru EN: | Arvada Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.