Kompozit Afirmax BiClick Floor Dub Providence




Podrobný popis
Kompozitné podlahy z kolekcie BiClick sú klasika. Postavené na minerálnom jadre a technológii HD MINERAL CORE sú extrémne odolné, nárazuvzdorné a vodeodolné. Vďaka svojej malej hrúbke sú tieto panely perfektné ako renovačný materiál kladený na staré dlaždice.
Trieda záťaže 23 poskytuje možnosť pokládky vo všetkých miestnostiach domu a vysoká rozmerová stálosť umožňuje položiť až 200 metrov štvorcových bez dilatačných škár, prahov a profilov. Kolekcia BiClick je dostupná v desiatich klasických dubových vzoroch. Prírodné farby a jemná kresba budú ladiť s akýmkoľvek štýlom interiéru.
Značka AFIRMAX sa špecializuje na kompozitné podlahy s využitím moderných podlahových technológií. V jej portfóliu ponúka kompozitné SPC podlahy založené na technológii HD Mineral Core, vďaka ktorej sú vyrábané podlahy mimoriadne odolné.
Sortiment ponúka na výber AFIRMAX podlahy v rôznych dekoroch ako drevo, kameň či betón, a preto si v ňom nájde svoj štýl úplne každý. AFIRMAX je súzvuk prírody a moderných technológií. K podlahám v štandardných, dlažbových, veľkoformátových rozmeroch pribudla novinka rybia kosť. Značka ponúka pasujúce soklové lišty, podložky pod podlahu a doplnky k podlahám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | 42402 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Providence |
| Názov dekoru EN: | Providence Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Spoj: | Välinge 2G |
| Spoj - typ: | Clic |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,033 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Typ Výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Vzor: | 1-lamela |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.