Laminát Parador Basic 200 Orech




Podrobný popis
Laminátová podlaha Parador z produktového radu Basic 200 spĺňa najvyššie nároky na odolnosť a dizajn výrobku. Textúra dreva dodáva laminátovým podlahám moderný vzhľad. Reliéf s textúrou dreva vytvára úžasne reálny dojem dreva, ktorý môžete cítiť.
Bezšvový dizajn zabezpečuje pokojný, uzavretý celkový dojem podlahy, pretože nie sú viditeľné žiadne medzery. Laminátová podlaha z produktového radu Basic 200 od spoločnosti Parador má nízke emisie a alergie, je odolná, zdravá na bývanie a mimoriadne jednoduchá na údržbu. Podlahy z tejto kolekcie sú vhodné na inštaláciu na systémy podlahového vykurovania.
Vďaka patentovanému klikaciemu mechanizmu s klikacím spojom SafeLock® PRO a nízkej výške dosiek len 7 mm sa podlahy kladú ľahko a presne. Sú tiež stabilné pri spájaní a majú vynikajúcu ochranu proti napučaniu hrán. Vrchná vrstva z melamínovej živice odolná proti oderu odoláva aj intenzívnemu používaniu a prispieva k dlhotrvajúcej a príjemnej klíme v obývacej izbe.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Balení na palete: | 42 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 3 roky |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | LEGNAR Acoustic |
| Ks v balení: | 8 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Názov dekoru: | Dub Alba |
| Názov dekoru EN: | Alba Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Spoj - typ: | Clic |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,043 |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Typ Výrobku: | Laminátová podlaha |
| Vzor: | 2-lamela |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | Impregnácia hrán proti napučaniu |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.