End profile in aluminium for vinyl and laminate flooring Silver floor coverings 7-15 mm silver 1740056 1000x22x0 mm




Podrobný popis
Ukončovací hliníkový profil pre podlahy je nepostrádateľným príslušenstvom pre každého majiteľa drevených podláh. Jeho vlastnosti a dizajn ho robia ideálnym prechodovým profilom, ktorý nie len chráni vaše drevené podlahy, ale tiež im dodáva estetický vzhľad.
Jeho povrch zabezpečuje ochranu proti korózii a poškodeniu. S dĺžkou 1000 mm poskytuje dostatočnú flexibilitu pri inštalácii a umožňuje vytvoriť dokonalý prechod medzi rôznymi miestnosťami alebo podlahovými materiálmi.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Rovnako je to aj pri profiloch a doplnkoch k podlahám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Dub Scandinavian 102 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 3 roky |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Kolekcia: | LEGNAR |
| Ks v balení: | 8 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Scandinavian |
| Názov dekoru EN: | Scandinavian Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Ukončovacie profily - Skrutkovacie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.