Lišta soklová Cezar LP59 Striebro celohliníková 59x10x2500 mm




Podrobný popis
Soklová lišta Cezar strieborná celohliníková s výškou 59 mm a dĺžkou 2,5 m je vhodným doplnkom pre vašu interiérovú montáž podláh. Soklová lišta predstavuje praktický a ochranný prvok pre vaše steny a podlahy. Zakryjete ňou spoj medzi stenou a podlahou.
Chráni vaše steny pred nárazmi a poškodeniami, napríklad aj pri upratovaní a vysávaní. CEZAR (Poľsko) je jeden z hlavných výrobcov materiálov pre dekoráciu a konečnú úpravu interiéru. Portfólio produktov obsahuje soklové lišty, podložky pod podlahy, profilové lišty, obklady stien, stropov, prahy, prechodové a dekoračné profily.
Skupinu CEZAR dnes tvorí 6 spoločností, ktoré vyrábajú stavebné materiály a komponenty pre automobilový priemysel. CEZAR je zameraný na inovácie a jeho Design Lab tím dizajnérov a konštruktérov pravidelne navrhuje nové produkty a spôsoby ich výroby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Názov dekoru: | Dub Everglade antický |
| Názov dekoru EN: | Oak Everglade antique |
| Produktová skupina: | Profily |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Šírka: | 10 mm |
| Typ Výrobku: | Soklová lišta Hliníková |
| Výška: | 59 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.