Lišta soklová Parador SL18 Dub D020 1745320 2200x16,5x70 mm




Podrobný popis
Séria líšt SL18 od nemeckého výrobcu Parador sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou a dokonalým vzhľadom. Lišta SL18 je ideálna na montáž pre domácich majstrov aj profesionálnych podlahárov, vďaka montáži na klip sa rýchlo a jednoducho inštaluje. Jadro z MDF zabezpečuje odolnosť a kvalitu, fólia na vrchu dodá každému priestoru štýlový vzhľad.
Odolné jadro z MDF zabezpečuje stabilný, no stále dostatočne pružný výrobok. Parador SL18 je soklová lišta odolná voči vlhkosti, nečistotám a poškriabaniu. Má žiadanú výšku 70 mm a s šírkou 1,65 cm je táto soklová lišta dostatočne robustná a poskytuje optimálnu oporu.
Lišty Parador SL 18 sú skvelým doplnkom k vašej podlahe. Či už ide o umelé drevo, laminát, dizajnovú podlahu alebo koberec, soklová lišta sa prispôsobí každému povrchu a zabezpečí dokonalé priľnutie.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor: | Dub |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Arvada |
| Názov dekoru EN: | Arvada Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.