Návleky na obuv klincové, s hrotmi 31 mm, veľkosť XL, na chôdzu po čerstvej nivelačke, Romus 94259




Podrobný popis
Návleky na obuv s klincovými hrotmi, velkost XL (44-48, 10-15), od znacky Romus sú navrhnuté pre bezpecnú chôdzu po cerstvo nanesených nivelacných hmotách. S hrotmi o dlžke 31 mm poskytujú spolahlivú oporu a minimalizujú riziko pošmyknutia na povrchoch s nivelacnými materiálmi.
Tieto návleky na obuv s hrotmi sú tepelne tvarované z elastoméru a pohodlne priliehajú na vašu obuv. Sú ideálne pre chôdzu po cerstvých poteroch alebo vyrovnávacej hmote, a to nielen ako ochrana obuvi, ale aj ako doplnok bezpecnostnej obuvi. S jednoduchým nasadením a robustným dizajnom s klincovými hrotmi predstavujú návleky riešenie pre pracovníkov v stavebníctve a iných odvetviach, kde je potrebná ochrana obuvi a bezpecnost pri práci na cerstvých nivelacných povrchoch.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky a príslušenstvo pre podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Vermont |
| Názov dekoru EN: | Vermont Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Náradie na montáž |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.