Valček odvzdušňovací - ježko 500 mm, ostne 11 mm, s blatníkom, Romus 94242

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Valcek odvzdušnovací - ježko 500 mm s ostnami 11 mm a blatníkom od znacky Romus predstavuje jednodielny odvzdušnovací valcek, ktorý je ideálny pre roztieranie vyrovnávacích hmôt a elimináciu vzduchových bublín pri prácach s povrchovými úpravami.
Valcek Romus je dodávaný s kovovou rukovätou a krytom (blatníkom) proti postriekaniu, co zvyšuje pohodlie a bezpecnost používania. Tento odvzdušnovací valcek je skvelým nástrojom pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí vykonávajú povrchové úpravy.
Jeho schopnost roztierania vyrovnávacích hmôt a odstránenie vzduchových bublín prispeje k vytvoreniu kvalitného a hladkého povrchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky a príslušenstvo pre podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Providence |
| Názov dekoru EN: | Providence Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Náradie na montáž |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.