Laminát Parador Basic 600 Dub Nova prírodný M4V




Podrobný popis
Kolekcia Basic 600 značky Parador v prevedení 1285 x 243 mm má široký formát, no dĺžku štandardnej lamely. Vysokokvalitná podlaha má moderný a autentický vzhľad a prirodzenú štruktúru s nápadným dekorom.
Zrná dreva vyzerajú realistickejšie ako kedykoľvek predtým. Dizajn akcentuje jednotlivé dosky a pomáha, aby laminátová podlaha pripomínala skutočnú drevenú podlahu. S kolekciou Basic 600 získate do vášho domova pozitívny a útulný pocit.
Vďaka spojeniu SafeLock® PRO click je inštalácia laminátovej podlahy Parador Basic 600 hračkou. Celoplošná impregnácia hrán zabezpečuje spoľahlivú ochranu proti napučaniu, navyše je laminátová podlaha Basic 600 vhodná na pokládku nad podlahové vykurovanie.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 44 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Antracit 04 |
| Dekor/Drevina: | Mramor |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick XXL Stone |
| Ks v balení: | 6 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Black Carrara |
| Názov dekoru EN: | Black Carrara |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Typ Výrobku: | Laminátová podlaha |
| Vzor: | 1-lamela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.