Profil AL prechodový 37 mm, fólia C013, 0,93 m, samolepiaco-narážací oblý, Gerflor




Podrobný popis
Samolepiaci prechodový profil s oblým dizajnom od spoločnosti Gerflor a pasuje k podlahám rovnakej značky. Jeho flexibilita a jednoduchá inštalácia ho robia ideálnym riešením pre spojenie rôznych typov podláh, pričom zabezpečuje elegantný prechod medzi nimi.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme. Dostupné je aj originálne príslušenstvo – podlahové profily a iné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | C013 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Frisco |
| Názov dekoru EN: | Frisco Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Samolepiace prevedenie s lepidlom: | ÁNO |
| Silikónové tesnenie: | NIE |
| Šírka: | 37 mm |
| Typ Výrobku: | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Viditeľné skrutky: | NIE |
| Výška: | 4,6 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.