Profil AL prechodový 47 mm, fólia Dub Manila 30, 0,93 m, samolepiaco-narážací oblý, LW475w1 Cezar




Podrobný popis
Prechodový profil Cezar LW475w1 je samolepiaco-narážacím oblým profilom s šírkou 47 mm. Profil využijete pre prechod medzi rôznymi typmi podláh v interiéri. Jeho elegantný a moderný dizajn prinesie do vášho priestoru štýlový vzhľad, a vďaka samolepiacej funkcii je jeho inštalácia jednoduchá a pohodlná.
Vyberte si tento spoľahlivý prechodový profil LW475w1 od výrobcu Cezar a zabezpečte si nielen estetický, ale aj funkčný prvok pre váš domov.
CEZAR (Poľsko) je jeden z hlavných výrobcov materiálov pre dekoráciu a konečnú úpravu interiéru. Portfólio produktov obsahuje soklové lišty, podložky pod podlahy, profilové lišty, obklady stien, stropov, prahy, prechodové a dekoračné profily.
Skupinu CEZAR dnes tvorí 6 spoločností, ktoré vyrábajú stavebné materiály a komponenty pre automobilový priemysel. CEZAR je zameraný na inovácie a jeho Design Lab tím dizajnérov a konštruktérov pravidelne navrhuje nové produkty a spôsoby ich výroby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Tucson |
| Názov dekoru EN: | Tucson Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.