Drevo Parador Classic 3060 Natur Dub matný lak trojlamela




Podrobný popis
Drevený skvost pre skutočne náročných - Parador kolekcia Classic 3060 splní požiadavky najnáročnejšieho milovníka dizajnu. Vysokokvalitná drevená podlaha s kvalitnou lakovanou alebo olejovanou povrchovou úpravou vytvára ojedinelú a prirodzenú atmosféru pre prostredie každej izby.
Kolekcia Classic 3060 je odolná a štýlová, pri pokládke sa vďaka systému Automatic-Click s pozdĺžnym a koncovým uzamykaním hrán nezapotíte. Celoplošná impregnácia lamiel a vrchných vrstiev zabezpečuje spoľahlivú ochranu proti napučaniu. Vrchná vrstva dosahuje hrúbku úctyhodných 3,6 mm.
Kolekcia je vhodná na inštaláciu na podlahové vykurovacie systémy. Ak vám záleží na ekológii, na výrobu drevenej podlahy Parador Classic 3060 sú využívané materiály z udržateľne obhospodarovaných zdrojov.
Drevené podlahy v sebe spájajú prírodné vlastnosti s exkluzivitou, pričom máte na výber medzi rôznymi povrchovými úpravami ako olej, matný lak či rôzne štruktúry. Drevená podlaha môže byť použitá vo všetkých obytných priestoroch a v závislosti od intenzity používania aj v kanceláriách a obchodných priestoroch. Podlaha však nie je vhodná v mokrých miestnostiach.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete . Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať.
Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami.A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”. Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu , ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Rossport |
| Názov dekoru EN: | Rossport Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spoj: | Automatic-Click |
| Spoj - typ: | Clic |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Typ Výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Vzor: | 3-lamela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.