Kompozit Afirmax CHEVRON Dub Frisco 4V rybia kosť




Podrobný popis
Dizajnová novinka prichádza aj v kompozitnom prevedení. Kolekcia AFIRMAX Chevron prináša návrat majestátnej klasiky vzoru, ktorý dokáže opticky skrášliť najmä väčšie miestnosti. Kolekcia Chevron prináša tri atraktívne dekory a okrem inovatívneho dizajnu formátu poskytuje aj vysokú odolnosť.
So 100% vodoodolnosťou sa nemusíte báť položiť podlahu aj do priestorov, kde môže prísť do styku s vodou - kuchyňa alebo chodba. Dizajnová 4V drážka zabezpečí, že lamely pod dopadom svetla vytvárajú prirodzené spoje, aké nájdeme pri drevených podlahách. Celá kolekcia je vybavená moderným 5G Välinge klikom.
Značka AFIRMAX sa špecializuje na kompozitné podlahy s využitím moderných podlahových technológií. V jej portfóliu ponúka kompozitné SPC podlahy založené na technológii HD Mineral Core, vďaka ktorej sú vyrábané podlahy mimoriadne odolné.
Sortiment ponúka na výber AFIRMAX podlahy v rôznych dekoroch ako drevo, kameň či betón, a preto si v ňom nájde svoj štýl úplne každý. AFIRMAX je súzvuk prírody a moderných technológií. K podlahám v štandardných, dlažbových, veľkoformátových rozmeroch pribudla novinka rybia kosť. Najnovším prírastkom je práve kolekcia Chevron. Značka ponúka pasujúce soklové lišty, podložky pod podlahu a doplnky k podlahám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | 41472 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Frisco |
| Názov dekoru EN: | Frisco Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Spoj: | Välinge 5G |
| Spoj - typ: | Clic |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,013 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Typ Výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Vzor: | Chevron |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.