Lak Bona SuperSport HD mat 5 L 2-zložkový vrchný PU na vodnej báze (4,59 L lak + 0,41 L tužidlo)

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Bona SuperSport HD je prémiový 2-zložkový polyuretánový vrchný náter na povrchovú úpravu na báze vody na ošetrenie drevených športových podláh. Je špeciálne vyvinutý na profesionálne použitie na vnútorné športové podlahy a poskytuje tvrdú, vysoko odolnú povrchovú úpravu. Je číry a nežltne.
Má vysokú odolnosť proti opotrebovaniu, oderu a stopám po podrážkach topánok, ľahko sa čistí a udržiava a spĺňa certifikát FIBA pre medzinárodné súťaže na najvyššej úrovni. Čas schnutia pri povrchu na medzibrúsenie/premaľovanie je po 3 hodinách, pripravené na hranie po cca 3 dňoch. Aplikuje sa maliarskym valčekom pre vodou riediteľné laky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Scandinavian |
| Názov dekoru EN: | Scandinavian Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spotreba: | 8-10 m2/liter (120-100 g/m2) na 1 vrstvu náteru |
| Typ Výrobku: | Lakovanie podláh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.