Lak Bona TRAFFIC GO mat 5 L 1-zložkový vrchný PU na vodnej báze




Podrobný popis
Bona Traffic GO matný je vysokoúčinný dvojzložkový vrchný náter na báze vody so zabudovaným tvrdidlom vo vnútri farby. Vďaka novej generácii technológie vytvrdzovania ponúka Bona Traffic GO jednoduchú aplikáciu v kombinácii s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu.
Táto technológia umožňuje, aby Bona Traffic GO fungoval ako 2-zložkový (2K) produkt určený na vysoko zaťažované plochy. Má však všetky výhody jednozložkového výrobku. Inovatívna technológia vytvrdzovania so zabudovaným tvrdidlom vo vnútri laku predstavuje významný krok vpred pre jednoduché, účinné a bezpečné laky na drevené podlahy.
Bona Traffic GO je vysokoúčinný lak s vynikajúcou odolnosťou na použitie v komerčnom a obytnom prostredí. Je vhodný na plochy vystavené intenzívnej prevádzke. Dodáva sa v balení 5 litrov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Calvia |
| Názov dekoru EN: | Calvia Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spotreba: | 8-10 m2/litr (100-120 g/m2) na jeden nátěr |
| Typ Výrobku: | Lakovanie podláh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.