Montážny prípravok Parador MultiTool 1603078




Podrobný popis
Dvojdielny nástroj MultiTool od Paradoru je univerzálnym partnerom pri pokládke parkiet s inovatívnym systémom Safe Lock PRO. Poskytne vám niekoľko funkcií, ktoré zrýchlia a zefektívnia inštaláciu parkietových dosiek.
Využijete ho ako pomocný klin na pokládku pre zarovnávanie, ochranu proti nárazu alebo ako dokončovací blok.
Funkcia pákový napínač umožňuje ľahké a presné napínanie parkiet, systém pomôže vytvoriť presné uhly medzi doskami počas pokládky. Medzi ďalšie funckie patria klin a paralelný krájač.
S MultiToolom od Paradoru pre pokládku parkiet so systémom Safe Lock PRO získate spoľahlivý a všestranný nástroj, ktorý zabezpečí profesionálny výsledok pri inštalácii vašej parketovej podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky a príslušenstvo pre podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Noble |
| Názov dekoru EN: | Noble Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Náradie na montáž |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.