Olej Bona Craft Oil 2K Clay/Jíl 1,25 L




Podrobný popis
Výkon, všestrannosť a vzhľad. Vytvorte si očarujúci vzhľad a pocit olejovanej podlahy s ochranou laku. Jedinečná zmes oleja Bona Craft Oil 2K poskytuje krásnu a silnú povrchovú úpravu, ktorá je odolná voči vode a nečistotám.
Môže sa nanášať samostatne alebo sa môže prelakovať lakom na zvýšenie odolnosti povrchu. Je rýchloschnúci, vysoko výkonný, vytvára požadovaný lesklý efekt na povrchu a vytvára ľahko udržiavateľný povrch.
- Mimoriadne vysoký stupeň nasýtenia
- Rýchle schnutie, jedinečne dlhý čas otvorenia a spracovania
- Rýchla, jednoduchá aplikácia
- Rovnomerné zafarbenie
- Možnosť lokálnej opravy a miešania farieb
- Odolnosť voči vode a chemikáliám
- Veľmi nízky obsah rozpúšťadiel
- Možnosť prelakovania farbami Traffic, Traffic HD a Traffic Naturale
- Vhodný na detské hračky podľa EN71-3
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Arvada |
| Názov dekoru EN: | Arvada Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spotreba: | 30 m2 / 1 liter |
| Typ Výrobku: | Olejovanie drevených podláh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.