Olej Bona Craft Oil 2K Driftwood 400ml

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Výkon, všestrannosť a vzhľad. Vytvorte si očarujúci vzhľad a pocit olejovanej podlahy s ochranou laku. Jedinečná zmes oleja Bona Craft Oil 2K poskytuje krásnu a silnú povrchovú úpravu, ktorá je odolná voči vode a nečistotám. Môže sa nanášať samostatne alebo sa môže prelakovať lakom na zvýšenie odolnosti povrchu. Je rýchloschnúci, vysoko výkonný, vytvára požadovaný lesklý efekt na povrchu a vytvára ľahko udržiavateľný povrch. - Mimoriadne vysoký stupeň nasýtenia - Rýchle schnutie, jedinečne dlhý čas otvorenia a spracovania - Rýchla, jednoduchá aplikácia - Rovnomerné zafarbenie - Možnosť lokálnej opravy a miešania farieb - Odolnosť voči vode a chemikáliám - Veľmi nízky obsah rozpúšťadiel - Možnosť prelakovania farbami Traffic, Traffic HD a Traffic Naturale - Vhodný na detské hračky podľa EN71-3Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Tucson |
| Názov dekoru EN: | Tucson Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.