Samonivelačná podlahová hmota Chemos STANDARD 30 cementová 25 kg




Podrobný popis
Samonivelačná podlahová hmota Chemos Standard 30 je vhodná na lepenie podláh (3-vrstvé a 2-vrstvé drevo, vinyl). Táto predmiešana, cementová, vysoko zušlachtená prášková hmota je vhodná pre vytváranie rovných, pevných, tvrdých a hladkých plôch v interiéroch. Je vhodná na problémové betónové podklady, cementové potery, anhydritové potery.
Chemost Standard 30 využijete aj na staré podklady s pevne prídržnými zbytkami lepidiel, vytvorenie pevných, tvrdých, rovných a savých plôch pre pokládku parkiet, kobercov, dlažby, PVC a iných podlahovín. Je určená pre vyrovnávanie podkladov v bytových a objektových priestoroch s bežnou zaťažiteľnosťou.
Výhodou samonivelačnej hmoty Chemos Standard 30 je vhodnosť na podlahové kúrenie a pod kolieskové stoličky. Hmota je pochôdzna po cca 3 hodinách. Spotreba je približne 1,5 kg / 1 m2 / 1 mm hrúbky. Cementová nivelačná hmota bez pnutia, zmrštenia a rozpínania. Dodávame v balení 25 kilogramov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 44 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Arbiton VIGO Antracit 04 |
| Dekor/Drevina: | Mramor |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick XXL Stone |
| Ks v balení: | 6 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Grey Carrara |
| Názov dekoru EN: | Grey Carrara |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Spotreba: | 1,5 kg/m2/1 mm hrúbky |
| Typ Výrobku: | Nivelizácia podkladu |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.