PU pena Soudal montážna trubičková 750 ml (EAN 5411183098169)

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Jednozložková rozpínavá mimoriadne kvalitná montážna pena pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Polyuretánová pena s hnacím plynom bez CFC úplne neškodná ozónovej vrstve. Má konzistenciu stabilnej penovej hmoty a vlhkostný, tixotropný systém vytvrdzovania. Výdatnosť je 1000 ml = približne 45 litrov peny. Špecifická hmotnosť 25 kg/m3. Farba montážnej peny je nažltlo biela a spĺňa triedu požiarnej odolnosti B3. Pena má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu materiálov (okrem Teflónu, PE a PP), vynikajúce tepelne a zvukovo-izolačné vlastnosti a mimoriadne dobré vyplňovacie vlastnosti. Pena sa nezmršťuje, nehrozí ani neskoršie rozpínanie. Balenie je aerosólovej plechovke s objemom 750ml.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahová a stavebná chémia |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Vermont |
| Názov dekoru EN: | Vermont Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.