Podložky Filcové samolepiace Hnedé, Typ 107 - 16x92 mm, hr. 3 mm, 4 ks/bal

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Samolepiace hnedé filcové podložky s veľkosťou 16 x 92 mm a hrúbkou 3 mm sú praktickým riešením pre ochranu povrchov pred poškriabaním a na tlmenie hluku. Táto podložka je vhodná na ochranu podlahy pri nábytkoch. Vďaka samolepiacemu mechanizmu je nalepenie jednoduché a bez potreby použitia ďalších nástrojov.
Biela farba filcovej podložky je vhodná pre svetlé typy podláh a biely nábytok. S hrúbkou 3 mm ponúka táto filcová podložka spoľahlivú ochranu pred opotrebením a tlmiace vlastnosti pre minimalizáciu vzniku hluku pri posúvaní nábytku. V balení 4 kusy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky a príslušenstvo pre podlahy |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Frisco |
| Názov dekoru EN: | Frisco Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Ochrana podláh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.