Kompozit Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Acuarela Taupe dlažbový dekor




Podrobný popis
Kolekcia Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic v dlažbových dekoroch ponúka naozaj široký výber farieb. Veľkou výhodou kolekcie Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic je ľahká inštalácia pomocou klik systému.
Vďaka tomu je kompozitná podlaha Virtuo 30 Rigid Acoustic ideálnym riešením na renováciu. Inštalácia je možná napríklad na dlaždice, ak sú škáry široké menej ako 8 mm a hlboké 3 mm. Celá kolekcia má integrovanú akustickú podložku, ktorá obmedzuje hluk. Gerflor Virtuo 30 Rigid Acousti je zdravá podlaha a má najvyšší A+ certifikát pri meraní kvality vzduchu v interiéri.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Kompozitná podlaha je moderný typ podlahovej krytiny, ktorý využíva kombináciu rôznych materiálov, často s cieľom dosiahnuť optimálnu odolnosť, estetiku a jednoduchú údržbu. Príjemné a teplé na chôdzu a odolné na bývanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Hrúbka celkom: | 4,5 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Názov dekoru: | Dub Frisco |
| Názov dekoru EN: | Frisco Oak |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1,2 mm |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,216 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.