Lišta soklová PVC Arbiton MACK Čierna matná 220 60x20x2500 mm




Podrobný popis
Podlahové lišty ARBITON MACK sú ideálne pre laminátové podlahy, keďže svojim tvarom doplnia každý moderný interiér. Široká škála farieb a hladká povrchová úprava umožnia jednoduché prispôsobenie vybranej podlahe. Medzi farbami je k dispozícii aj univerzálna biela a čoraz obľúbenejšia hliníková povrchová úprava.
Výhodou podlahovej lišty MACK je prispôsobené originálne príslušenstvo ku každej farbe - vnútorné a vonkajšie rohy, spojka a ukončenie. Vďaka tomu bude celé podlahové príslušenstvo dokonale súznieť. ARBITON MACK je lišta s káblovým kanálom, ktorú možno kombinovať so špeciálne navrhnutým MULTIBOXom, aby ste mali čisto vyzerajúce káblové výstupy k rôznym zariadeniam.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Číslo dekoru: | 220 |
| Dekor: | Čierna matná |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Monument |
| Názov dekoru EN: | Monument Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Typ Výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.