Podložka Arbiton SECURA THERMO 1,6 mm




Podrobný popis
Podložka pod plávajúce podlahy SECURA THERMO 1,6 mm XPS je vhodná pre laminát, drevo a vinylové podlahy na HDF nosiči. Podložka je vyrobená z kvalitného extrudovaného polystyrénu (XPS), čo zabezpečuje vynikajúcu izoláciu a pevnosť.
S celkovou hrúbkou 1,6 mm poskytuje oporu pre rôzne typy podlahových krytín položené plávajúcim spôsobom. Výhodou podložky je, že je vhodná pre podlahové kúrenie. Redukcia priestorového hluku RWS dosahuje 14 %, zatiaľ čo redukcia kročajového hluku IS je 19 dB (v miestnosti dole).
SECURA THERMO XPS podložka nemá integrovanú parozábranu. Montuje sa drážkami nadol. Podložka je balená vo forme rolky. Dodávame v balení 1,1 x 15 metrov. Podložka má najvyšší možný certifikát pre emisie vo vzduchu v interiéri na úrovni A+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Cornwall |
| Názov dekoru EN: | Cornwall Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 14 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,05 |
| Typ balenia: | Rolka |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,8 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.