Akustik-Protect 80




Podrobný popis
Podložka Parador Acoustic Protect 80 je inovatívna izolačná podložka na použitie pod plávajúce podlahy. Má vynikajúce zvukovoizolačné vlastnosti a tiež tlmí kročajový hluk. Podklad nemá integrovanú ochrana proti vlhkosti, tzv. PE fóliu (parozábranu).
Táto podložka je vhodná napríklad na pokládku na drevené podklady, kde sa nemontuje PE fólia. Podložka Parador Acoustic Protect 80 je k dispozícii vo formáte 8500 x 1000 mm, navyše šikovne vyrovnáva mierne nerovnosti v podlahe.
Hrúbka podložky je 1,8 mm a zaťažiteľnosť v tlaku 24 t/m2. Táto podložka vám ponúkne redukciu kročajového hluku v miestnosti na úrovni 18 dB. Redukcia priestorového hluku je na úrovni 24 db.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Majesty |
| Názov dekoru EN: | Majesty Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 24 |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,98 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 24 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.