Podložka Akustik-Protect 100 1.8 mm parozábranou

Špičkové dvere a zárubne
S dlhou životnosťou.

Kvalita priamo od výrobcu
Vyrábame zárubne na mieru.

Expresné doručenie
Tovar doručíme do 48 hodín.

Profesionálna montáž
Rýchlo, precízne a bez starostí.
Podrobný popis
Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou o hrúbke 1,8mm je určená na tlmenie hluku v miestnosti a kročajového hluku. Bola špeciálne vyvinutá na použitie pre plávajúce vinylové, laminátové, kompozitné a drevené podlahy.
Trvalo pružná podložka vyrobená z minerálnych výplňových materiálov a polyuretánových spojív. Podložka Acoustic-Protect 100 je dodatočne potiahnutá na jednej strane fóliou a na druhej strane hliníkovou odparovacou fóliou.
Výrobok je bez zmäkčovadiel, azbestu, formaldehydu, halogénov a ťažkých kovov. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá ani iné látky, ktoré poškodzujú ozónovú vrstvu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Fort |
| Názov dekoru EN: | Fort Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 24 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Typ balenia: | Rolka |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,98 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 24 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.