Podložka Gerflor Smart Fix 2 mm PUM samolepiaca - pod vinylové dielce




Podrobný popis
Podložka Smart Fix 2 mm PUM značky Gerflor je špeciálnym typom podložky navrhnutým pre lepené vinylové podlahy, ponúkajúci optimálnu podporu a ochranu pre váš podlahový povrch. Táto podložka je vyrobená z materiálu nazývaného Polyuretán-minerál (PUM) a celkovou hrúbkou 2 mm.
Formát podložky je 1 x 7,5 m a je vhodná na podlahové kúrenie vďaka nízemu tepelnému odporu 0,01 m2 K/W. Zaťažiteľnosť v tlaku CS je pri podložke Gerflor Smart Fix 2 mm PUM na výbornej úrovni 45 t/m2. Táto podložka je nielen praktickým doplnkom pre podlahové systémy, ale tiež poskytuje významnú redukciu kročajového hluku 16 dB.
Táto podložka predstavuje ideálne riešenie pre inštaláciu bez použitia lepidla. Vrchná vrstva podložky pokrytá fóliou sa po odstránení stáva samolepiacou. Jednoduchá inštalácia bez lepidla znamená väčší komfort pre zhotoviteľa podlahovej krytiny, keďže podložku môžete použiť okamžite.
Zároveň je jednoduché aj jej odstránenie - podklad zostáva čistý a nie je potrebné škrabať lepidlo na obnovu podkladu. Dodáva sa v rolke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Rossport |
| Názov dekoru EN: | Rossport Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 16 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Typ balenia: | Rolka |
| Typ Výrobku: | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 45 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.