Podložka Cezar Expert Cork Roll 2 mm korková




Podrobný popis
Podložka Expert Cork Roll od značky CEZAR je vyrobená z vysokokvalitného prírodného korku a je navrhnutá pre všetky typy plávajúcich podláh, vrátane laminátových a trojvrstvových drevených. Táto podložka sa vyznačuje svojou pevnou a pružnou štruktúrou, ktorá je odolná voči vlhkosti a zároveň má pevnosť v tlaku 20 t/m2.
Je ideálna na vyrovnávanie nerovností povrchu, čím zabezpečuje optimálnu podporu pre inštaláciu podlahových materiálov. Cezar Expert Cork Roll podložka je praktickou voľbou nielen pre svoju funkciu vyrovnávania a pevnosti, ale tiež vyniká schopnosťou pohlcovať a tlmiť vibrácie a zvuky pri chôdzi. Táto korková izolácia prispieva k vytvoreniu tichšieho a pohodlnejšieho prostredia.
Okrem toho je možné ju použiť v podlahách s vykurovacím systémom, čím poskytuje komplexné riešenie pre tepelnú izoláciu a pohodlie v interiéri. Celková hrúbka je 2 milimetre a dodáva sa vo formáte 1 x 10 metrov. Podložka nemá integrovanú parozábranu a balenie je v rolke. Redukuje kročajový hluk v miestnosti o 17 dB.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Jersey |
| Názov dekoru EN: | Jersey Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 17 |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,038 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,053 |
| Typ balenia: | Rolka |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.