Podložka Mirelon 2 mm PE pena (100 m2/bal)




Podrobný popis
Mirelon 2 mm je PE penová podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo, kompozit. Je vyrobená z penového polyetylénu s nízkou hustotou LDPE. Má hrúbku 2 mm a formát 1 x 25 m. Podložka sa používa pre rôzne podlahové krytiny, dôležité je uvedomiť si, že nespĺňa požiadavky zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh.
S tepelným odpormi 0,05 m2 K/W a tepelnou vodivosťou 0,04 W/(mK) poskytuje tepelnú izoláciu. Má zaťažiteľnosť v tlaku 2,9 t/m2. Redukcia kročajového hluku je 20 dB. Mirelon 2 mm nie je vhodná pre použitie s podlahovým kúrením.
Ochrana proti vlhkosti podkladu nie je integrovaná, preto sa odporúča pri pokládke na minerálne podklady použiť dodatočnú parozábranu. Dodávame v balení 100 m.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Scandinavian |
| Názov dekoru EN: | Scandinavian Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 20 |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,04 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,05 |
| Typ balenia: | Rolka |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 2,9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.