Stick-Protect




Podrobný popis
Podložka Parador Stick-Protect PUM je samolepiaca podložka určená pod vinylové dielce. Je špeciálne vyvinutá tak, aby sa zabránilo rozotretiu lepidla na poter. Parador Stick-Protect sa skladá z priehľadnej PET-fólie so samolepiacou vrstvou (s odnímateľnou ochrannou fóliou), ktorá je rozmerovo stabilná, polyuretánovej vrstvy odolnej voči starnutiu s vysokou pevnosťou a vysokokvalitného podkladu z rúna (v čiernej farbe).
Podložka Parador Stick-Protect neobsahuje zmäkčovadlá, azbest, formaldehyd, halogény, ťažké kovy a spĺňa francúzske smernice pre prchavé organické zlúčeniny (VOC), ako aj nemeckú schému AGBB. Je bez rozpúšťadiel a neobsahuje látky poškodzujúce ozónovú vrstvu.
Samolepiaca vrstva zabezpečuje, že nepotrebujete lepidlo. Táto podložka pod vinylovú podlahu je hrubá 1,8 mm a je vhodná na podlahové kúrenie. Má nízky tepelný odpor 0,01 m2 K/W a vysokú zaťažiteľnosť v tlaku až 45 t / m2. Podložka nemá integrovanú parozábranu. Dodávame v balení rolky vo formáte 1 x 6,5 m.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Ks v balení: | 10 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Newport |
| Názov dekoru EN: | Newport Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 15 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 6 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Typ Výrobku: | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,55 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 45 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.