Podložka Egger SILENZIO DUO 1,5 mm XPSHD s parozábranou




Podrobný popis
Podložka Egger SILENZIO DUO 1,5 mm XPSHD s parozábranou je vhodná pod plávajúce podlahy. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu XPSHD + PET, poskytujúceho spoľahlivú podporu a izoláciu pre rôzne typy podlahových krytín.
S hrúbkou celkom 1,5 mm a formátom 1,18 x 8,5 m, táto podložka je špeciálne navrhnutá pre použitie pod laminátovými, drevenými, kompozitnými, SPC, celovinylovými a vinylovými podlahami na HDF nosiči. Podložka je vhodná pre inštalácie s podlahovým kúrením, pričom jej tepelný odpor R [m2 K/W] dosahuje hodnotu 0,04 m2 K/W.
Zaťažiteľnosť v tlaku je vysoká až 40 t/m2, čo zabezpečuje trvanlivosť a spoľahlivú podporu. Podložka obsahuje integrovanú parozábranu a ochranu proti vlhkosti. Montuje sa zlatou stranou nahor. Egger SOLENZIO DUO 1,5 mm XPSHD má najvyššie možné skóre pre hodnotenie emisií vo vzduchu v interiéri A+.
Balenie vo forme skladačky/harmoniky umožňuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Oceníte aj presah so samolepiacou páskou, ktorý zjednodušuje inštaláciu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Newport |
| Názov dekoru EN: | Newport Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 17-19 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 30-38 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,04 |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 40 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.