Podložka Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm




Podrobný popis
Podložka pod plávajúce podlahy Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm drevovláknitá je vhodná pod podlahy laminátové, drevené a vinylové na HDF nosiči. Je vyrobená z drevovlákna s hrúbkou 7 mm a má formát 0,59 x 0,79 m, čo ju robí vhodnou pre rôzne priestorové konfigurácie.
Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm sa vyznačuje nízkym tepelným odporom (R = 0,1 m2 K/W), nie je však vhodná na podlahové kúrenie. Ponúka zaťažiteľnosť v tlaku 20 t/m2, čo zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť a odolnosť voči zaťaženiu.
S vynikajúcim vyrovnávaním nerovností (3 mm) a hustotou 250 kg/m3 poskytuje spoľahlivú podporu pre podlahové krytiny. Použitím podložky BASIC WOOD NATURE 7 mm dosiahnete redukciu priestorového hluku o 15 % a kročajového hluku o 19 dB.
Podložka nemá integrovanú parozábranu. Dodáva sa vo forme plátom a v balení sa nachádza 20 kusov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Balení na palete: | 48 |
| Dekor/Drevina: | Dub |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Kolekcia: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 9 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Názov dekoru: | Dub Fort |
| Názov dekoru EN: | Fort Oak |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 27°C |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 15 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,1 |
| Typ balenia: | Pláty |
| Typ Výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 3 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.